RENGINIŲ ĮGARSINIMAS

Renginių vedimo ir organizavimo paslaugas teikiame jau daugiau kaip 8 metai. Laikui bėgant pastebėjome išaugusį renginių įgarsinimo ir techninio aptarnavimo poreikį. Siekdami pasiūlyti daugiau paslaugų ir galimybių savo klientams, nuo 2018 metų pradėjome teikti renginių įgarsinimo ir techninio aptarnavimo paslaugas VISOJE LIETUVOJE.

Orientuojamės į vidutinio dydžio švenčių aptarnavimą. Dirbame tokiose šventėse kaip: prekybos centrų šventės, miestelių šventės, įmonių ar įstaigų šventės, įvairios asmeninės šventės. Galime pasiūlyti savo klientams pilną šventės organizavimą: scena, garso technika, šviesos, techninis aptarnavimas ir priežiūra renginio metu, renginio vedimas. GARANTUOJAME: gerą kainą, laiku ir kokybiškai atliktas paslaugas.

Jei Jus sudomino mūsų galimybės ir paslaugos, kviečiame susisiekti ir mes pateiksime pasiūlymą, kuris bus pritaikytas Jūsų šventės poreikiams.

KĄ MES SIŪLOME

SCENA LAUKO RENGINIUI ARBA PAKYLA RENGINIUI PATALPOJE
Priklausomai nuo to koks ir kur vyks renginys, galime Jums pasiūlyti pilną sceną arba tiesiog pakylą. Ant pakylos yra montuojama konstrukcija šviesoms, galinėje dalyje galima kabinti pageidaujamą reklaminį tentą.
RENGINIO ĮGARSINIMAS APŠVIETIMAS IR APTARNAVIMAS
Pasiūlysime Jūsų renginiui profesionalų garso komplektą ir techninį jo aptarnavimą viso renginio metu. Komplektas sudaromas pagal konkretų poreiki. Turime: garso kolonėlės, monitoriai, šviesos efektai, laidiniai ir belaidžiai mikrofonai, stovai.
RENGINIO VEDIMAS
Taip pat galime pasiūlyti kokybišką renginio vedimą.